Главная О компании Доставка и оплата Статьи Контакты  
  Каталог товаров:
Презентационное оборудование
 Доски трехэлементные
 Доски одноэлементные
 Доски оборотно-передвижные
 Пробковые доски
 Доски маркерно пробковые
 Флипчарт
 Стекляные доски
 Другие доски
 Интерактивные доски
 Мультимедийные проекторы
 Экраны для проекторов
 Аксессуары
 Сумки
Матрасы ортопедические
 Матролюкс
 Аксессуары для сна
Мебель
 Школьная мебель
 Мебель для дошкольных заведений
 Корпусная мебель
 Кровати
 Мягкая мебель
 Ортопедические кресла
Планшеты
Телевизоры
Ноутбуки
Документ-камеры
Ламинаторы
МФУ
Принтеры струйные
Стійка презентаційна для плазм та ЖК
Принтеры лазерные
  Новинка!
Интерактивная доска Newline R3-800
Интерактивная доска Newline R3-800
Цена: 770,00 USD
 
  Лидер продаж!
Флипчарт на треноге 65х100 см.
Флипчарт на треноге
65х100 см.

Цена: 1490,00
 
 

Дошка для маркера

Всім нам добре відомо, що хороша ідея - це лише тільки півдороги до успіху. Друга частина шляху - це якісна подача ваших ідей. Дуже важливо не тільки грамотно подати думку, а й надати її в наочному зображенні - діаграми, схеми, малюнки. Це все поліпшує концепцію подачі вашої ідеї для аудиторії, дозволяє безпосередньо донести думку до оточуючих і покращує результат. На сьогоднішній день все частіше використовується дошка для маркера в офісах для проведення прес-конференції, семінарів, презентацій, навчальних тренінгів, зустрічей і просто для роботи. Дошка для маркера дозволяє міцно утримувати зв'язок з аудиторією, адже свій виступ можна урізноманітнити, малюючи графіки, підкреслюючи важливу інформацію і розставляючи акценти в потрібних місцях. Дошка для маркера - це незамінний інструмент для проведення навчальних занять, семінарів, лекцій, презентацій, нарад.

На сьогоднішній день дуже складно знайти офіс, в якому не стояла або не висіла дошка для маркера. Це пов'язано з тим, що сучасні компанії постійно проводять тренінги, презентації, семінари, а дошка для маркера стала незамінною помічницею в їх арсеналі. Дошка для маркера має ідеальну, рівну поверхню для зображення графіків, схем. На дошці для маркерів зручно робити записи і нагадування маркером, а потім також легко витирати їх спеціальною губкою. Ще дошка для маркера - це зручний предмет для фіксації за допомогою магнітів наочних матеріалів на аркушах паперу. Дошка для маркера має рівну зносостійку магнітну поверхню білого кольору. Дошка для маркера обрамляється якісним алюмінієвим профілем і пластмасовими куточками, в яких є отвори для кріплення дошки. Дошка для маркера має властивості анти відблисків, що виключає так зване «відсвічування», знизу є полиця для приладдя. Будь-яка дошка для маркера може бути розграфлена в косу, клітку або звичайну лінію.

Магнітна дошка для маркера знайшла застосування практично скрізь - в роботі, в процесі навчання і навіть в побуті. Дошка для маркера зручна для навчання, планування та групової роботи. Дошка для маркера стане в нагоді навіть в домашньому господарстві. На такій дошці домочадці зможуть залишати послання, нагадування один одному, а діти з задоволенням будуть малювати на дошці. Простота у використанні, доступна ціна роблять дошку для маркера більш популярною. Дошка для маркера - це практичне, економічне, і довговічне рішення для будь-якої сфери діяльності людини, де потрібно розміщувати наочні матеріали або записи. Магнітна дошка для маркера дуже популярна серед викладачів в навчальних закладах, офісних працівників. Дошка для маркера знайшла широке застосування в різних сферах освіти, вона може використовуватися як аудиторна дошка для навчальних закладів. Дошка для маркера широко застосовується в дитячих садках, оскільки ними зручніше користуватися, ніж крейдяними. Для тих, хто організовує різноманітні тренінги, семінари, навчальні заняття дошка для маркера стала незамінною помічницею. Це можна пояснити тим, що дошка для маркера володіє розширеною функціональністю, неперевершеною якістю, а також доступною ціною.

На нашому сайті ви без зусиль зможете замовити надійну і якісну дошку для маркера будь-якого розміру від надійних виробників. Володіючи ненав'язливим дизайном, дошка для маркера прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого офісу. Дошка для маркера дозволить вам проводити семінари і презентації на новому рівні, роблячи інформацію значущою і такою, що запам'ятовується.


При перепечатке статьи активная ссылка на https://tradefort.com.ua обязательна.

 
  Лидер продаж!
Доска школьная трехэлементная
Доска школьная трехэлементная 100х300 cм
 
  Полезные статьи:
 
  Лидер продаж!
Стол ученический 2-местный антисколиозный с полкой регулируемый по высоте (№4-6)
Стол ученический 2-местный антисколиозный с полкой
регулируемый по высоте(№4-6)

Цена: 901,00
 
2007-2021 ©
tradefort.com.ua
все права защищены